Kariera - Praca

Dla wsparcia naszego zespołu szukamy młodych prawników, studentów kończącymi studia prawnicze oraz aplikantów adwokackich. Adwokatom krótko po egzaminach adwokackich, bez lub z małym doświadczeniem zawodowym pragniemy też zaoferować korzystną perspektywę współpracy.

  • Partnerzy Kancelarii adwokackiej Dr. Schulte i wspólnicy, mecenas Tintemann, mecenas Dr. Schulte oraz mecenas Klevenhagen. Przekonajcie nas Waszą motywacją !
  • Partnerzy Kancelarii adwokackiej Dr. Schulte i wspólnicy, mecenas Tintemann, mecenas Dr. Schulte oraz mecenas Klevenhagen. Założyciel Kancelarii adwokackiej Dr. Schulte i wspólnicy, mecenas Dr. Schulte.

Od naszych kandydatów wymagamy ponadprzeciętnych wyników z niemieckich egzaminów prawniczych, motywacji oraz umiejętności szybkiego wdrożenia się w nieznane do tej pory dziedziny prawa.

Przekonajcie nas Waszą motywacją !

Jeśli posiadają już Państwo doświadczenie zawodowe to z chęcią przedyskutujemy z Wami warunki naszej współpracy oraz warunki Państwa rozwoju w naszej kancelarii.

Naszym Kandydatom oferujemy mianowicie atrakcyjne, dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji, warunki pracy w młodym zespole adwokackim, z perspektywą na dłuższą współpracę.

Bardzo chętnie Państwa poznamy. Podania wraz z listem motywacyjnym, CV, zdjęciem, świadectwami prosimy przysyłać mailowo w języku niemieckim do pana Adwokata Kim Oliver Klevenhagen: klevenhagen@dr-schulte.de

Nasz „współczynnik kariery” w dalszym ciągu mocno pnie się w górę

Adwokat Klevenhagen jako współzałożyciel zespołu jest osobą kontaktową w przypadku jakichkolwiek pytań odnoszących się do dalszego, pozytywnego rozwoju swojego teamu.

Mecenas Klevenhagen:
„Zespół prawników Dr Schulte i wspólnicy zawsze poszukuje nowych osobowości gotowych wnieść swój talent i zaangażowanie do naszego profesjonalnego zespołu. Jesteśmy kompetentnym teamem zorientowanym na rozwój, mogącym pochwalić się licznymi sukcesami na rynku prawniczym. Dlatego też poszukujemy doświadczonych kandydatów/kandydatek oczekujących chwilowo na możliwość przystąpienia do aplikacji, jak również aplikantów/aplikantek. Również prawnikom/prawniczkom po drugim egzaminie państwowym, czyli praktycznie już naszym kolegom i koleżankom po fachu, chcemy zapewnić możliwie najlepsze perspektywy. Poszukujemy osób o wynikach naukowych powyżej średniej, szybko przyswajających wiedzę, zdolnych do błyskawicznego odkrywania nowych dziedzin prawa. Szczególny nacisk kładziemy ponadto na etykę. Pracujemy na zaufanie naszych klientów. Stawiamy sobie również za cel, aby każdy z nas indywidualnie przyczyniał się do ciągłego rozwoju naszej firmy. W naszym zespole musisz posiadać mnóstwo chęci i energii, aby w sposób twórczy i samodzielny wywiązywać się z powierzonych Ci zadań, obowiązków i wyzwań. Każdy otrzymuje zatem szansę, aby poprzez aktywną pracę zawodową stale poszerzać swoje horyzonty. W związku z tym powinieneś być gotowy do podzielenia się zdobytą wiedzą z zespołem. To jest właśnie źródłem naszego sukcesu, co doceniane jest przez naszych klientów. Nie wszyscy adwokaci, prawnicy, bankierzy oraz inne osobą są bezpośrednio zaangażowani w pracę w firmie. Mamy również kolegów i pracowników, którzy pracują dla nas w domu. Bierzemy bowiem pod uwagę również dobro rodziny. Chcemy tworzyć tylko i wyłącznie drużynę, w której praca i rodzina nie stoją w opozycji do siebie.”

Czujesz, że Cię zainspirowałem?
W takim razie nadeślij do nas swoje CV wraz ze zdjęciem oraz wszystkimi niezbędnymi certyfikatami, zaświadczeniami etc. poprzez e-mail.