Kancelaria prawna Dr Schulte und Partner Partnerzy Kancelarii adwokackiej Kancelaria prawna Dr Schulte und Partner 2 mecenas Tintemann oraz mecenas Klevenhagen podczas dyskusji. Partnerzy Kancelarii adwokackiej Dr. Schulte i wspólnicy, mecenas Tintemann, mecenas Dr. Schulte oraz mecenas Klevenhagen. Partnerzy Kancelarii adwokackiej Dr. Schulte i wspólnicy Kancelaria prawna Dr Schulte und Partner 3
Porady prawne w dziedzinie: oferta dla polskich przedsiębiorców..

Firma w Niemczech - pomoc w założeniu działalności gospodarczej w Niemczech?

Porady prawne w dziedzinie: oferta dla polskich przedsiębiorców.

Republika Federalnych Niemiec to najważniejszy partner handlowy dla Polski. Kancelaria adwokacka Dr. Schulte i wspólnicy prowadzi doradztwo prawne dla małych i średnich przedsiębiorstw przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej na terenie Niemiec. Doradzamy w sprawach zakładania spółek, przedsiębiorstw jak i działalności gospodarczej na terenie Niemiec.

Oferujemy niezbędną pomoc prawną, dla osób nie znających lub znających w niewystarczającym stopniu język niemiecki, w przebyciu niemieckiej dżungli przepisów prawnych. Sama znajomość języka nie wystarczy do odpowiedzi na pytanie: jak założyć działalność gospodarczą w Niemczech, lub prościej jak założyć firmę w Niemczech, aby móc legalnie pracować.

Nasze usługi prawne są niezbędne, aby dany podmiot gospodarczy (oferta dla firm) oraz osoby prywatne (oferta dla konsumentów), mogły legalnie działać i pracować na rynku niemieckim.

  • Partnerzy Kancelarii adwokackiej Dr. Schulte i wspólnicy, mecenas Tintemann, mecenas Dr. Schulte oraz mecenas Klevenhagen. Partnerzy Kancelarii adwokackiej Dr. Schulte i wspólnicy, mecenas Tintemann oraz mecenas Klevenhagen w czasie pracy.
  • Partnerzy Kancelarii adwokackiej Dr. Schulte i wspólnicy, mecenas Tintemann, mecenas Dr. Schulte oraz mecenas Klevenhagen. Partnerzy Kancelarii adwokackiej Dr. Schulte i wspólnicy, mecenas Klevenhagen, mecenas Dr. Schulte oraz mecenas Tintemann.
  • R. Hornemann w czasie pracy. Adwokat R. Hornemann w czasie pracy.
  • Egzekucja w Niemczech Partnerzy Kancelarii adwokackiej Dr. Schulte i wspólnicy, mecenas Tintemann, mecenas Klevenhagen oraz mecenas Dr. Schulte.

Obsługa prawna polskich firm w Niemczech

Nasza oferta doradztwa prawnego zawiera między innymi następujące usługi.

Oferta dla polskich firm w Niemczech:

  • rozmowy wstępne
  • doradztwo w sprawie wyboru odpowiedniej formy działalności gospodarczej na terenie Niemiec i problemy z tym związane
  • zarejestrowanie działalności gospodarczej w Niemczech
  • rejestracja w Rejestrze Rzemieślników(Niemcy)
  • projektowanie umowy spółki i umowy o zarządzaniu spółki, ewentualnie innych umów w języku niemieckim i polskim
  • zgłoszenie do Niemieckiego Urzędu Skarbowego (Finanzamt)

W razie potrzeb dostosujemy nasze usługi prawne i doradcze do Państwa żądań. Oferujemy również pomoc w sprawie poszukiwania kapitału i inwestorów dla Państwa spółki, w sprawie najmu lokali dla państwa firm na terenie Niemiec oraz szeroko pojętą pomoc i doradztwo prawne.

Osoba kontaktowa:

Rechtsanwältin (adwokat według prawa niemieckiego) Patrycja Mika

Kancelaria prawna - Schulte i wspólnicy w Berlinie.
Phone: (+ 49) 30 22 19 22 026
Fax: (+ 49) 30 715 206 78
Friedrichstr. 133
Berlin, 10117Firma w Niemczech - nasze publikacje prawne:

Zakładanie Firmy w Niemczech – Podatki.

Porady prawne dla polskich przedsiębiorców: podatki w Niemczech.

Jeżeli nasz pomysł na biznes w Niemczech przetrwał próbę czasu i dotarliśmy do wyznaczonego przez nas celu, tj. do osiągnięcia zysku, musimy zapłacić podatki. Jak mawiają niektórzy, tylko śmierć i podatki są w życiu rzeczą nie do uniknięcia. Kancelaria adwokacka Dr. Schulte i wspólnicy (Rechtsanwaltskanzlei Dr. Schulte und Partner) pomoże Państwu tak zooptymalizować Państwa podatki, aby były one jak najmniejsze. Jednak ich płacenie jest w Niemczech nieuniknione.
Zakładnanie Firmy w Niemczech – Podatki.
Sprzedawca parówek Berlin wschodni, Fot. Dr. iur. Radosław Czupryniak LL.M. Radca prawny, adwokat w Berlinie

Kwota wolna od podatku dla osób prowadzących działalnoś...

Czytaj dalej...