Kancelaria prawna Dr Schulte und Partner Partnerzy Kancelarii adwokackiej Kancelaria prawna Dr Schulte und Partner 2 mecenas Tintemann oraz mecenas Klevenhagen podczas dyskusji. Partnerzy Kancelarii adwokackiej Dr. Schulte i wspólnicy, mecenas Tintemann, mecenas Dr. Schulte oraz mecenas Klevenhagen. Partnerzy Kancelarii adwokackiej Dr. Schulte i wspólnicy Kancelaria prawna Dr Schulte und Partner 3
Porady prawne w dziedzinie: oferta dla polskich przedsiębiorców..

Firma w Niemczech - pomoc w założeniu działalności gospodarczej w Niemczech?

Porady prawne w dziedzinie: oferta dla polskich przedsiębiorców.

Republika Federalnych Niemiec to najważniejszy partner handlowy dla Polski. Kancelaria adwokacka Dr. Schulte i wspólnicy prowadzi doradztwo prawne dla małych i średnich przedsiębiorstw przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej na terenie Niemiec. Doradzamy w sprawach zakładania spółek, przedsiębiorstw jak i działalności gospodarczej na terenie Niemiec.

Oferujemy niezbędną pomoc prawną, dla osób nie znających lub znających w niewystarczającym stopniu język niemiecki, w przebyciu niemieckiej dżungli przepisów prawnych. Sama znajomość języka nie wystarczy do odpowiedzi na pytanie: jak założyć działalność gospodarczą w Niemczech, lub prościej jak założyć firmę w Niemczech, aby móc legalnie pracować.

Nasze usługi prawne są niezbędne, aby dany podmiot gospodarczy (oferta dla firm) oraz osoby prywatne (oferta dla konsumentów), mogły legalnie działać i pracować na rynku niemieckim.

  • Partnerzy Kancelarii adwokackiej Dr. Schulte i wspólnicy, mecenas Tintemann, mecenas Dr. Schulte oraz mecenas Klevenhagen. Partnerzy Kancelarii adwokackiej Dr. Schulte i wspólnicy, mecenas Tintemann oraz mecenas Klevenhagen w czasie pracy.
  • Partnerzy Kancelarii adwokackiej Dr. Schulte i wspólnicy, mecenas Tintemann, mecenas Dr. Schulte oraz mecenas Klevenhagen. Partnerzy Kancelarii adwokackiej Dr. Schulte i wspólnicy, mecenas Klevenhagen, mecenas Dr. Schulte oraz mecenas Tintemann.
  • R. Hornemann w czasie pracy. Adwokat R. Hornemann w czasie pracy.
  • Egzekucja w Niemczech Partnerzy Kancelarii adwokackiej Dr. Schulte i wspólnicy, mecenas Tintemann, mecenas Klevenhagen oraz mecenas Dr. Schulte.

Obsługa prawna polskich firm w Niemczech

Nasza oferta doradztwa prawnego zawiera między innymi następujące usługi.

Oferta dla polskich firm w Niemczech:

  • rozmowy wstępne
  • doradztwo w sprawie wyboru odpowiedniej formy działalności gospodarczej na terenie Niemiec i problemy z tym związane
  • zarejestrowanie działalności gospodarczej w Niemczech
  • rejestracja w Rejestrze Rzemieślników(Niemcy)
  • projektowanie umowy spółki i umowy o zarządzaniu spółki, ewentualnie innych umów w języku niemieckim i polskim
  • zgłoszenie do Niemieckiego Urzędu Skarbowego (Finanzamt)

W razie potrzeb dostosujemy nasze usługi prawne i doradcze do Państwa żądań. Oferujemy również pomoc w sprawie poszukiwania kapitału i inwestorów dla Państwa spółki, w sprawie najmu lokali dla państwa firm na terenie Niemiec oraz szeroko pojętą pomoc i doradztwo prawne.

Osoba kontaktowa:

Rechtsanwältin (adwokat według prawa niemieckiego) Patrycja Mika

Kancelaria prawna - Schulte i wspólnicy w Berlinie.
Phone: (+ 49) 30 22 19 22 026
Fax: (+ 49) 30 715 206 78
Friedrichstr. 133
Berlin, 10117Firma w Niemczech - nasze publikacje prawne:

Własna firma w Niemczech.

Porady prawne dla polskich przedsiębiorców: Zakładanie działalności gospodarczej w Niemczech.

Zakładanie firmy w Niemczech nie jest wcale tak trudne jak się wydaje. Niemieckie przepisy prawne wydają się już na pierwszy rzut oka zawikłane. Do tego dochodzi jeszcze nieznajomość języka polskiego przez niemieckich urzędników. Jednak z pomocą kancelarii adwokackiej Dr. Schulte i wspólnicy (Rechtsanwaltskanzlei Dr. Schulte und Partner) założenie firmy w Niemczech nie będzie sprawiało większego problemu polskiemu przedsiębiorcy.

Aby założyć firmę w Niemczech, trzeba mieć na początek dobry pomysł na biznes oraz wiarę w swoje możliwości. Następnie trzeba się zastanowić, w jakiej części Niemiec chcemy działać.
Własna firma w Niemczech.
Bud...

Czytaj dalej...